Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#594
Stary 18.11.2009, 20:28
Cetnik napisał(a):Wyświetl post
2012-film wart do obejrzenia tylko ze względu na niesamowite efekty specjalne..bo fabuła czy scenariusz nie hm powalają na kolana jakoś
Ale o jakich efektach Ty piszesz? Jedna rozsuwana droga, jedno spadające drzewo i śnieg w Meksyku. To wszystko co zaoferowali nam autorzy tego nędznego filmu. Bóg Bogiem światłość światłości ale w tym filmie nic się nie dzieje. Może odbiorcom telewizji trwam się spodobał, mi nie...
Zdecydowanie nie warty obejrzenia.
Odpowiedz cytując