BEER BROTHER napisał(a):

|
spytaj w WŚ, na bilecie na derby (który kumpel dostał w robocie) widnieje cena 50zł
|
no właśnie próbowałem się tam dowiedzieć i nic na ten temat nie wiedzą, dlatego moje pytanie jest dalej aktualne: "gdzie można dostać bilet na trybunę krytą" ewentualnie jeśli ktoś ma na sprzedaż to priv