|
Oceny (w skali 1-6):
Kuszczak- 2,5 (przytrafiło mu się kilka błędów)
Rzeźniczak- 3 (solidnie w defensywie ofensywie nieco gorzej)
Żewłakow-3 (wnosił spokój w grze)
Sadlok- 3 (dobry mecz;będą z niego ludzie)
Gancarczyk-2,5 (w defensywie bez większego błędu, w ofensywie katastrofa)
Peszko- 3 (dobry mecz, starał sie pokazywać partnerom)
Dudka- 3,5 (kilka przechwytów, kilka strzałów z dystansu; R.Murawski ma solidnego konkurenta)
Obraniak- 4 (był niemal wszędzie na boisku, dobrze wykonywał stałe fragmenty)
Rybus- 3,5 (zapowiada się jako ciekawy zawodnik, ciekawe jak będzie w spotkaniach z silniejszym rywalem)
Kosowski- 3 (gorszy mecz niż w sobotę z Rumunami,dużo niecelnych wrzutek)
Lewandowski- 3,5 (wykonał niesamowitą prace na boisku)
Rezerwowi:
Szczęsny-3,5 ( zaliczył bezbłędne 45 minut)
Kowalczyk-2,5 (zaprezentował się gorzej niż Rzeźniczak)
Smuda-4 (widać poprawe w stosunku do meczu z Rumunią; obrał ciekawą taktyke; wreszcie były strzały z dystansu...)
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a): 
|
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.
|
|