Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12485
Stary 18.11.2009, 19:58
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
Jeśli dokupię sobie nowy dysk to on będzie podzielony na partycję czy będzie jedna całość?Jeśli całość to mam pytanie czy da się na nowym dysku zrobić partycje bez formatowania i instalowania od nowa windowsa?
masz ze 3 rozwiazania:
1. podlaczasz nowy dysk jako 2 do kompa i formatujesz z Panelu sterowania - Narzedzia administracyjne - Zarzadzanie komputerem - Zarzadzanie dyskami
2. podlaczasz dysk jak w punkcie 1 i formatujesz jakims programem np. Partition Magic
3. sciagasz GParted (obraz iso) - http://sourceforge.net/projects/gpar...table/0.4.8-6/
nagrywasz na plytke, podlaczasz nowy dysk jako glowny, bootujesz kompa z plytki GParted i formatujesz czy co tam chcesz.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując