TSW Fanatyk napisał(a):

|
Jeśli dokupię sobie nowy dysk to on będzie podzielony na partycję czy będzie jedna całość?Jeśli całość to mam pytanie czy da się na nowym dysku zrobić partycje bez formatowania i instalowania od nowa windowsa?
|
masz ze 3 rozwiazania:
1. podlaczasz nowy dysk jako 2 do kompa i formatujesz z Panelu sterowania - Narzedzia administracyjne - Zarzadzanie komputerem - Zarzadzanie dyskami
2. podlaczasz dysk jak w punkcie 1 i formatujesz jakims programem np. Partition Magic
3. sciagasz GParted (obraz iso) -
http://sourceforge.net/projects/gpar...table/0.4.8-6/
nagrywasz na plytke, podlaczasz nowy dysk jako glowny, bootujesz kompa z plytki GParted i formatujesz czy co tam chcesz.