Żmijka napisał(a):

Po tym co podobno wyrabiał Mały na zgrupowaniu dobrze, że dotrwał do jego końca ...
Mecz nawet, powiedzmy, że nie trzeba było się bardzo katować oglądając go. Zaskakujące kilkakrotne strzały z dystansu Dudki, szkoda, że nic z tego nie wpadło, bo kilka naprawdę było ciekawych.
Bramka Rybusa bardzo ładna, dośrodkowanie Obraniaka (to i kilka innych) niezłe. Dziś słabsza postawa Kosy, mimo asysty.
Śmiechowe trochę reakcje Szczęsnego seniora, ale w sumie rzeczywiście nietypowa sytuacja i dla niego bardzo emocjonalna.
|
Można jakieś szczegóły bo nic nie wiem ?