Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3925
Stary 18.11.2009, 19:46
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Po tym co podobno wyrabiał Mały na zgrupowaniu dobrze, że dotrwał do jego końca ...

Mecz nawet, powiedzmy, że nie trzeba było się bardzo katować oglądając go. Zaskakujące kilkakrotne strzały z dystansu Dudki, szkoda, że nic z tego nie wpadło, bo kilka naprawdę było ciekawych.
Bramka Rybusa bardzo ładna, dośrodkowanie Obraniaka (to i kilka innych) niezłe. Dziś słabsza postawa Kosy, mimo asysty.

Śmiechowe trochę reakcje Szczęsnego seniora, ale w sumie rzeczywiście nietypowa sytuacja i dla niego bardzo emocjonalna.
Można jakieś szczegóły bo nic nie wiem ?
Odpowiedz cytując