|
Jestem zniesmaczony postawą Smudy który wpuścił Małego na 5 minut!!On mógł się właśnie sprawdzić w takim meczu niczym ten Rybus.Mam nadzieje że jeszcze dostanie swoje szansę...Najgorzej wypadł Seweryn G.ja nie rozumiem dlaczego nie zastąpił go nasz Brozio to nie wynika z faktu że faworyzuje naszych ale żal mi było patrzeć na jego grę.Boję się że Franek będzie stwiał na swoich byłych podopiecznych z Lecha bo z wyjątkiem Peszki wszyscy zawiedli.Poza tym mecz nie był zły mieliśmy masę okazji może chociaż troszkę podciągniemy się w rankingu.Teraz przerwa ale wierzę że ta reprezentacja wreszcie zrobiła krok w dobrym kierunku.
|