Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3919
Stary 18.11.2009, 19:02
Peroslaw88 napisał(a):Wyświetl post
Trzeba płacić kasę dobrym reprezentacją za mecz, a nie grać z Kanadą. Z całym szacunkiem dla nich, ale słabi.
Tego się raczej nie spodziewam, raczej zagramy z Tajlandią czy Timorem Wschodnim, ewentualnie z Gabonem. PZPN potrzebuje kilku zwycięstw, nieważne z kim, żeby uspokoić kibiców i przykryć akcje typu koniecpzpn. Ewentualne baty z czołówką światową mogłyby wywołać nową falę krytyki, a tak skoro pokonaliśmy Kanadę, to juz jest wielki sukces i nasze gwiazdeczki prawie zabłysły na tle hokeistów...
Odpowiedz cytując