Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
Cetnik
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
3918
18.11.2009, 19:02
Postęp będzie widoczny dopiero za 900 dni na Euro..według grajków i sztabu szkoleniowego zapewne..tylko ciekawe jak duży - bo jakiś chyba musi byc.
SAMO JEDAN KLUB...
Cetnik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cetnik
Znajdź inne posty napisane przez Cetnik