Spokojny,nudnawy mecz z idealnym przeciwnikiem do pokonania i przełamania się w końcu przy okazji..zapamięta się go pewnie tylko z tego że to pierwsza wygrana Smudy i z bramki Rybusa może.
I trener Majewski by powiedziałby że roznieśliśmy Kanade..porównując ilośc rzutów rożnych obu drużyn.
