Wyświetl pojedynczy post
Cetnik
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3914
Stary 18.11.2009, 18:46
Spokojny,nudnawy mecz z idealnym przeciwnikiem do pokonania i przełamania się w końcu przy okazji..zapamięta się go pewnie tylko z tego że to pierwsza wygrana Smudy i z bramki Rybusa może.
I trener Majewski by powiedziałby że roznieśliśmy Kanade..porównując ilośc rzutów rożnych obu drużyn.
SAMO JEDAN KLUB...

Odpowiedz cytując