Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12478
Stary 18.11.2009, 18:22
chudy_TSW napisał(a):Wyświetl post
sorki ! czy ma ktoś z was TELEWIZJE NA KARTĘ jak tak to czy mieliście dziś problem z kanałami tzn. czy pisało wam >kodowane< POMOCY
Podpinam sie pod pytanie kolegi. Kupilem rodzicom i za cholere nie moge tego uruchomic, dekoder ferguson i karta juz byla wczesniej aktywowana i oplacona. No po prostu zalamna nic nie dziala a sygnal jest
,
Odpowiedz cytując