Above napisał(a):

|
OZSK (czyli wszystkie stowarzyszenia) nie uznają tej całej akcji koniecpzpn. Słusznie.
|
Czyli OZSK uznawał akcje konicpzpn tylko przed i w trakcie meczu ze Słowakami?
Jeśli nie to jaki był powód zaprzestania dopingu w tym meczu?(Rozumiem że burdel w PZPN-nie)
Rozumiem że zmiana trenera zadowoliła OZSK i postanowiono zaniechac protest o niekibicowaniu na meczach?
A teraz leśne dziady uśmiechają sie z ucha do ucha i z zadowoleniem potwierdzą po meczu że mieli
racje żadnej akcji przeciw pzpn nigdy nie było-żenada
Jak już coś robić to do końca a tak to te całe akcje kibiców stają się śmieszne i groteskowe
Nawet Kanada w wyszkoleniu technicznym bije nas na głowe!