StelmiOriginal napisał(a):

Chce zalozyc konto u jakiegoś internetowego buka, gdzie najlepiej założyć, mam zamiar wplacic na początek tylko 10zł i nimi grać. Czy jest jakas dolna granica, ze np poniżej 40 zł nie przelewają na konto albo cos w tym stylu?
Nie chce mi się latać do STSa
|
Podbijam na nową
Macie jakies typy na weekend?