Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
r4f4l
Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2459
Stary 18.11.2009, 16:26
Witam ktos orientuje sie ile biletow zostalo? Chodzi o to ze jutro specjalnie bym sie wybral do Krk po bilety jakby oczywiscie jeszcze zostaly

Odpowiedz cytując