Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
r4f4l
Member
Od: 06.2008
Skąd: Krosno
Offline
#
2459
18.11.2009, 16:26
Witam ktos orientuje sie ile biletow zostalo? Chodzi o to ze jutro specjalnie bym sie wybral do Krk po bilety jakby oczywiscie jeszcze zostaly
r4f4l
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do r4f4l
Znajdź inne posty napisane przez r4f4l