Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
BEER BROTHER
Member
Od: 02.2004
Skąd: Krystian's
Offline
#
2458
18.11.2009, 15:11
KubuS
napisał(a):
nie orientuje sie ktos gdzie i za ile mozna kupic bilet na trybune kryta
spytaj w WŚ, na bilecie na derby (który kumpel dostał w robocie) widnieje cena 50zł
BEER BROTHER
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BEER BROTHER
Znajdź inne posty napisane przez BEER BROTHER