Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16547
Stary 18.11.2009, 15:04
Wiecie co jest najgorsze? Ze nawet nie ufamy wlasnemu sztabowi szkoleniowemu w sprawie sprowadzenia bramkarza. I slusznie ze nie ufamy.
Odpowiedz cytuj±c