Jeszcze pare miesięcy temu jak były spekulacje na temat Kasprzika w Wiśle to 90% piała z zachwytu.
A teraz Moretto się nie podoba.. czyli ten Kasprzik z Piasta Gliwice który błyszczał w meczach z Odrą Wodzisław czy Arką Gdynią jest lepszy niż Moretto który rozegrał kilkadziesiąt spotkań w lidze portugalskiej i błyszczał z Barceloną czy Liverpoolem w LM...

