Verinho napisał(a):

Na dzisiaj Egipt- niezłe ciśnienie mają na ten mecz i dzisiaj nie odpuszczą, Ukraina-muszą wygrać żeby awansować grają u siebie AH1N1 , Francja- grają u siebie , wystarczy im remis , ale taka firma nie pozwoli sobie w tak ważnym meczu na odpuszczenie , wygrają wysoko , pzdr , je**ć buki
|
Zluzuj z tą Francją, bo "taka firma" itp. a musi grać w barażach, a z ich grupy bezpośrednio awansowała Serbia, więc ostrożnie. Oglądałem ten ich pierwszy mecz i grali nieźle, ale cholera wie, czy to wyjazdowe zwycięstwo ich nie uśpi...
Egipt też mi się wydaje dobrym typem, bo argumentacja, że może ich sparaliżować stawka tego meczu jakoś do mnie nie trafia. Przecież oni, mimo braku wielkich nazwisk w składzie (może prócz Mido) wygrywają puchar największego czarownika Afryki, więc jakieś tam obycie muszą mieć

No, ale wiadomo- to "tylko" sport
