Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5119
Stary 18.11.2009, 14:51
Verinho napisał(a):Wyświetl post
Na dzisiaj Egipt- niezłe ciśnienie mają na ten mecz i dzisiaj nie odpuszczą, Ukraina-muszą wygrać żeby awansować grają u siebie AH1N1 , Francja- grają u siebie , wystarczy im remis , ale taka firma nie pozwoli sobie w tak ważnym meczu na odpuszczenie , wygrają wysoko , pzdr , je**ć buki
Zluzuj z tą Francją, bo "taka firma" itp. a musi grać w barażach, a z ich grupy bezpośrednio awansowała Serbia, więc ostrożnie. Oglądałem ten ich pierwszy mecz i grali nieźle, ale cholera wie, czy to wyjazdowe zwycięstwo ich nie uśpi...

Egipt też mi się wydaje dobrym typem, bo argumentacja, że może ich sparaliżować stawka tego meczu jakoś do mnie nie trafia. Przecież oni, mimo braku wielkich nazwisk w składzie (może prócz Mido) wygrywają puchar największego czarownika Afryki, więc jakieś tam obycie muszą mieć No, ale wiadomo- to "tylko" sport
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując