Na dzisiaj Egipt- niezłe ciśnienie mają na ten mecz i dzisiaj nie odpuszczą, Ukraina-muszą wygrać żeby awansować grają u siebie AH1N1

, Francja- grają u siebie , wystarczy im remis , ale taka firma nie pozwoli sobie w tak ważnym meczu na odpuszczenie , wygrają wysoko , pzdr , je**ć buki