Wyświetl pojedynczy post
Verinho
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Dąbrowa Tarnowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5118
Stary 18.11.2009, 14:38
Na dzisiaj Egipt- niezłe ciśnienie mają na ten mecz i dzisiaj nie odpuszczą, Ukraina-muszą wygrać żeby awansować grają u siebie AH1N1 , Francja- grają u siebie , wystarczy im remis , ale taka firma nie pozwoli sobie w tak ważnym meczu na odpuszczenie , wygrają wysoko , pzdr , je**ć buki
Odpowiedz cytując