


Z pewnością nie śmieszne!!!
http://www.hitthebitch.dk/
Jest to Duńska kampania przeciw biciu i znęcaniu. Gra w której twoim zadaniem jest pobicie kobiety.
Sam miałem opory przed biciem jednak ciekaw dalszej części robiłem to.

Bardzo daje na psychikę, daje do myślenia. Smutne!