Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5117
Stary 18.11.2009, 14:33
Chce zalozyc konto u jakiegoś internetowego buka, gdzie najlepiej założyć, mam zamiar wplacic na początek tylko 10zł i nimi grać. Czy jest jakas dolna granica, ze np poniżej 40 zł nie przelewają na konto albo cos w tym stylu?

Nie chce mi się latać do STSa
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując