Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16542
Stary 18.11.2009, 14:33
Nie rozumiem tego podniecenia u co poniektórych - Moretto nawet jeśli przyszedłby do nas to dopiero od stycznia, w tym momencie nie ma szans na zmianę na pozycji nr 1 Mariusza Pawełka. Kwestia druga, pozycja bramkarza jest newralgiczna, a dobrych tanich kandydatów ewentualnie za darmo nie ma praktycznie w ogóle - dobry bramkarz jest produktem deficytowym i tyle - nie wierzę by Wisła była w stanie sprowadzić konkretnego zawodnika na tą pozycję przy obecnym trendzie w polityce transferowej.

Na dzień dzisiejszy bardziej powiem szczerze interesuje mnie jak wygląda wdrażanie nowego planu funkcjonowania klubu i budowy sieci scoutów bo poza szumnymi zapowiedziami zdaje się że wszystko rozeszło się po kościach. Czy trener Skorża ma już konkretnych kandydatów do gry, czy są prowadzone z nimi rozmowy, czy wreszcie i chyba najważniejsze czy będą na nie pieniądze. Bo jeśli w dalszym ciągu będziemy prowadzili politykę kadrową na dotychczasowych zasadach możemy zapomnieć o jakichkolwiek sukcesach międzynarodowych a za sezon, góra dwa będziemy mieli problemy już w lidze (nomen omen ostatnio z mocniejszymi rywalami jak Lech czy Legia przegrywamy regularnie za czasów trenera Skorży). Nie ma co winić go za to do końca bowiem sławetny potencjał zespołu wbrew twierdzeniom naszych działaczy, byłego dyrektora sportowego niemal z rundy na rundę się kurczy, a to wszystko domyka kwestia związana z plagą kontuzji w zespole, przeszacowaniem umiejętności większości zawodników w zespole...
Odpowiedz cytując