U mnie w akademiku mieszkają dwaj Portugalce, kibice Benfiki, gdy spytałem o Moretto wybuchli śmiechem... twierdzą, że chłop ma warunki, ale z psychą źle... wybronił im kilka meczów, np. Liverpool, Barca, ale jak przestanie myśleć, zaczyna grać instynktownie to kaszana... oto co mi pokazali:
http://www.youtube.com/watch?v=_MGxoCMSK6U tak wiem, jedna akcja... ale mu takie coś zdarzało się seryjnie...