Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3896
Stary 18.11.2009, 14:11
Verinho napisał(a):Wyświetl post
Beznadziejny jest ten pomysł , nawet nie mamy z kim zagrać kontrolnego meczu bo nikt w Europie nie ma takiej reprezentacji , co to za przebijanie się z kadry u-23 do seniorów , na zachodzie i w tzw"normalności" zawodnicy w tym przedziale wiekowym dostają powołanie do kadry A i tam się pokazują , no ale tak , na zachodzie zawodnicy w tym wieku prezentują odpowiedni poziom ...

Przepraszam na zachodzie piłkarze w tym wieku są juz gwiazdami swoich reprezentacji

U nas natomiast 23-letni pikarz jest młodym talentem dla którego przyjdzie czas na reprezentacje!
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując