wolfy napisał(a):

|
Tak, ale do tego czasu dobiliśmy do stu milionów złotych długów, a sukcesy w pucharach mieliśmy znikome (jeden sezon z Parmą i Schalke, które dodatkowo przeżywały poważne kryzysy, odpadliśmy z Lazio, które było wtedy na progu bankructwa). Na dłuższą metę nie dało się tak zarządzać klubem.
|
Sukcesy w pucharach były bardzo duże do pewnego momentu i koncepcja budowy była całkiem niezła mimo ogromnych strat w budżecie po kilku latach byliśmy tak blisko wyrobienia sobie pozycji Sparty czy Rosenborga co dawało nam takich rywali w 3 rundzie elm LM jak Ferencvaros, Vardar, Zimbru, D.Kijow, Salzburg, Genk , takich miała Sparta plus 2-3 starty bez eliminacji ale to cala liga musiałby być silna co niekoniecznie jest dobre.
Ogólnie rzecz ujmując byliśmy o pare punktów aby miec jeszcze łatwiejszą drogę do LM niż nawet w tym roku Levadia-Debreczyn - Levski, dług nie byłby wtedy problemem i to jest prawdziwy zarzut do Henia ale oczywiście nie tylko bo np. nie mieliśmy żadnego planu wymiany graczy po transferach na zachód na polskiej lidze nie dało/da sie oprzeć budowy zespołu
Oldpara napisał(a):

|
Drużynę mamy teraz słabszą, ale...jakby wszystko wypaliło (wszyscy w formie, brak kontuzji, brak pecha), to szanse na sukces i teraz mamy - i to prawdę mówiąc niewiele mniejsze niż mielibyśmy pogłębiając dziurę budżetową o 20 mln rocznie.
|
jak najbardziej szanse na sukces sa kadrze brakuje 2-3 grajków do dobrego składu problem polega na tym że to musza byc gracze do formacji ofensywnych plus bramkarz , piłkarze warci po 2-3 mln euro kupieni za w sumie maks 1 mln euro
obronę mamy całkiem fajną, Brożek, Boguski Gargula (zdrowy), Malecki, Kirm to sa całkiem dobrzy gracze