Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3894
Stary 18.11.2009, 13:19
Zupełnie nie rozumiem po co kadra U-23 . U-21 jeszcze rozumiem , ale 23 letni piłkarz powinien już grać w pierwszej kadrze, a nie w jakichś rezerwach.
Odpowiedz cytując