Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
Od: 07.2009
Offline
#
3894
18.11.2009, 13:19
Zupełnie nie rozumiem po co kadra U-23 . U-21 jeszcze rozumiem , ale 23 letni piłkarz powinien już grać w pierwszej kadrze, a nie w jakichś rezerwach.
AdiWiślak.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AdiWiślak.
Znajdź inne posty napisane przez AdiWiślak.