Cetnik napisał(a):

|
A co do wczorajszego meczu..ktoś jeszcze na świecie ma taki dziwny twór jak kadra U-23 czy to Nasza specjalnośc tylko?.
|
Pare druzyn w Europie ma taka kadre. Nawet jest przeprowadzany taki turniej, w ktorym zreimsowalismy miesiac temu z Portugalia majaca w skladzie podstawowych graczy Sportingu Lizbona, goscia z pierwszego skladu z Toulousy i kolesi z szerokich kadr: Boltonu, West Hamu czy Romy takze nie takich amatorow.
Wynik byl w sumie sprawiedliwy takze wczorajsza porazka mimo wszystko dziwi. Czyzby to powrot Stefana na lawke tak podzialal na naszych kopaczy ?
http://www.90minut.pl/news/105/news1...ortugalia.html