Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3893
Stary 18.11.2009, 13:11
Cetnik napisał(a):Wyświetl post
A co do wczorajszego meczu..ktoś jeszcze na świecie ma taki dziwny twór jak kadra U-23 czy to Nasza specjalnośc tylko?.
Pare druzyn w Europie ma taka kadre. Nawet jest przeprowadzany taki turniej, w ktorym zreimsowalismy miesiac temu z Portugalia majaca w skladzie podstawowych graczy Sportingu Lizbona, goscia z pierwszego skladu z Toulousy i kolesi z szerokich kadr: Boltonu, West Hamu czy Romy takze nie takich amatorow.
Wynik byl w sumie sprawiedliwy takze wczorajsza porazka mimo wszystko dziwi. Czyzby to powrot Stefana na lawke tak podzialal na naszych kopaczy ?

http://www.90minut.pl/news/105/news1...ortugalia.html
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując