Zola napisał(a):

|
Czy Ktos , kto jest pod wplywem alkoholu i trafia na pogotowie z rozcieciem do zszycia, dostaje znieczulenie (tj trzezwy)? Wogole jak to jest? Przyjma takiego kogos normalnie? (bo slyszalem gdzies, ze sie placi w takim wypadku)
|
Jak jestes pijany to nie dostaniesz znieczulenia(znajomemu wiercili dziure w kosci na zywca ) ale mial ze 2 promile
Odnosnie placenia to nie pomoge-jesli jestes ubezpieczony to raczej nie -kolega nie placil nic

pozdrawiam