Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12464
Stary 18.11.2009, 13:02
Zola napisał(a):Wyświetl post
Czy Ktos , kto jest pod wplywem alkoholu i trafia na pogotowie z rozcieciem do zszycia, dostaje znieczulenie (tj trzezwy)? Wogole jak to jest? Przyjma takiego kogos normalnie? (bo slyszalem gdzies, ze sie placi w takim wypadku)
Jak jestes pijany to nie dostaniesz znieczulenia(znajomemu wiercili dziure w kosci na zywca ) ale mial ze 2 promile

Odnosnie placenia to nie pomoge-jesli jestes ubezpieczony to raczej nie -kolega nie placil nic
pozdrawiam
Odpowiedz cytując