Wyświetl pojedynczy post
korzychxp
Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16535
Stary 18.11.2009, 12:31
Ktoś tu pisał, ze Portugalczyk mówił o Moretto to gowno a nie bramkarz a pozniej ktos napisał że Polaka słyszał że Jop to swietny libero itd a wlasnie gowno prawda, bo ilu ludzi powie ze Jop jest ok ? a ja nie znam takowych, 90% ludu powie że gowno nie stoper. A wiec mozliwe ze Moretto bedzie prezentował taki poziom. No cóż. Dopóki testujemy wolnych zawodników, albo rezerwowych (ba, trzecich bramkarzy) wcale nie tak wielkich klubów to bedziemy w czarnej dupie. Popatrz na Milan, mają Dide który jest do niczego a jest podstawowym bramkarzem, patrz na rezerwe, jacys nieznani w ogole albo goscie podchodzacy pod 40stke.

podobnie Inter, Juve itd mozna wymieniać. nawet Barca ma gownianego rezerwowego a tu niby z Benfiki 3 bramkarz ktory czasami bronił dobrze i to 100 lat temu, ma byc u nas super lepsiejszy niz Pawelinho.
Odpowiedz cytując