Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3892
Stary 18.11.2009, 10:42
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
A co powiesz w takim razie o pierwszej reprze, która w styczniu jedzie kopać się po czołach z piłkarzami z Tajlandii, Korei Północnej i duńskiej kadry ligowców.
To też są jaja. Niemniej wynika to ze słynnego kontraktu podpisanego przez PZPN ze SPortfive.
Smuda dostaje/będzie dostawał (po ponoć póki co pracuje społecznie) ciężką kasiorę z PZPN więc musi się uśmiechać.
Jego największym zmartwieniem podczas tego wyjazdu będzie upilnowanie piłkarzyków przed chorobami wenerycznymi
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując