pan Dudi napisał(a):

A co powiesz w takim razie o pierwszej reprze, która w styczniu jedzie kopać się po czołach z piłkarzami z Tajlandii, Korei Północnej i duńskiej kadry ligowców.
|
To też są jaja. Niemniej wynika to ze słynnego kontraktu podpisanego przez PZPN ze SPortfive.
Smuda dostaje/będzie dostawał (po ponoć póki co pracuje społecznie) ciężką kasiorę z PZPN więc musi się uśmiechać.
Jego największym zmartwieniem podczas tego wyjazdu będzie upilnowanie piłkarzyków przed chorobami wenerycznymi