Rocco,a Nashville-San Jose 7 bramek ,więc i ja coś trafiłem
Na dzisiaj gram piłkę:
Leiria-Naval under2,5
Azerbejdżan-Czechy 2
Włochy U19-Irlandia U19 under 2,5
Rocco a widziałeś to :
http://sport.interia.pl/hokej/plh/ne...em,1398007,108 może nowy Oliwa nam się szykuje

Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.