Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5114
Stary 18.11.2009, 10:39
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
No właśnie byłem zaskoczony, że nie pisałeś o Caps na noc, bo okazja, właśnie ze względu na powrót Owieczkina, była zajebista.
nie pisałem bo mnie ****ica chwyciła po lidze czeskiej no ale coz,trzeba grać dalej

dziś mysle jeszcze o meczach:
Bosnia 1x
Kanada x2

ale to tylko myslenie poki co.
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując