pan Dudi napisał(a):

|
No właśnie byłem zaskoczony, że nie pisałeś o Caps na noc, bo okazja, właśnie ze względu na powrót Owieczkina, była zajebista.
|
nie pisałem bo mnie ****ica chwyciła po lidze czeskiej

no ale coz,trzeba grać dalej
dziś mysle jeszcze o meczach:
Bosnia 1x
Kanada x2
ale to tylko myslenie poki co.