sequel napisał(a):

Ja gram Egipt na pewno, ostatni mecz wygrali z Algierią 2-0, więc dlaczego miałoby być inaczej dziś?
Grają co prawda na neutralnym terenie, ale jednak bardziej sprzyjającym Egiptowi moim zdaniem.
Algieria ponoć burzyła się nawet, że mecz jest rozgrywany w Sudanie.No, to tylko piłka, jednak wydaje mi się, że po takim kursie warto zaryzykować
|
Odradzałbym osobiście.
Zbyt duża stawka - jednych może sparaliżować, u innych wyzwolić 130% sił. Na papierze oczywiście Egipt silniejszy, ale życie życiem
