rocco_1906 napisał(a):

Wrócił Car hokeja,Alex Ovechkin i od razu strzelił bramke i CAPS wygrali na wyjezdzie z Rangersami 4-2..
|
No właśnie byłem zaskoczony, że nie pisałeś o Caps na noc, bo okazja, właśnie ze względu na powrót Owieczkina, była zajebista.
Cytat:
1252125 Holandia U21 - Hiszpania U21 (Typ) 1 2,30 17-11-09 18:55 (1:0) 2:1 1254116 New York Rangers - Washington Capitals (Typ) 2 2,40 18-11-09 01:05 2:4
|
Na dziś mam zagraną Ukrainę i Minnesotę. Nad Egiptem też się zastanawiam i pewnie zagram póki kurs nie poleci na łeb na szyję jak się naród rzuci.