Wyświetl pojedynczy post
sequel
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5111
Stary 18.11.2009, 10:25
Ja gram Egipt na pewno, ostatni mecz wygrali z Algierią 2-0, więc dlaczego miałoby być inaczej dziś?
Grają co prawda na neutralnym terenie, ale jednak bardziej sprzyjającym Egiptowi moim zdaniem.
Algieria ponoć burzyła się nawet, że mecz jest rozgrywany w Sudanie.No, to tylko piłka, jednak wydaje mi się, że po takim kursie warto zaryzykować
Odpowiedz cytując