sandomingo napisał(a):

W sumie to Doktor świadomie czy nie ale w swojej wypowiedzi potwierdził, że amatorzy z angielskiej 5 ligi są lepiej przygotowani taktycznie i kondycyjnie niż nasze gwiazdki z "ekstraklasy".
A to że nasi umieją zrobić więcej kapek na rozgrzewce? Jakie to ma znaczenie.
Ps. A tak w ogóle to ta kadra to jakiś poroniony pomysł. Zwłaszcza w kraju gospodarza Euro 2012. Jakie zaplecze? Przecież goście, którzy mają 23 lata to w tej chwili powinni wchodzić do kadry Smuda. Na Euro będą mieli 26 a to ponoć optymalny wiek dla piłkarza.
A ci sobie kopią z amatorami z Anglii. Ostatnia prosta do Euro normalnie.
|
A co powiesz w takim razie o pierwszej reprze, która w styczniu jedzie kopać się po czołach z piłkarzami z Tajlandii, Korei Północnej i duńskiej kadry ligowców.
Inna sprawa, że skoro my przegrywamy ze wszystkimi, to sparingi z Anglią tego nie zmienią. Musi nastąpić zmiana mentalności tych jebanych łajz, które nazywają się reprezentantami Polski (tyczy się też oczywiście piłkarzy Wisły, więc śmiało możecie dawać bana- nie uważam, żebym kogoś obraził, bo po prostu nie potrafię znaleźć innych słów, żeby określić tych "sportowców").
I jeszcze słowa mojego znajomego:
Cytat:
|
Najgorsze jest jednak to, że jest mi na bank bardziej wstyd i przykro niż tym małoletnim i małorozumnym piłkarzykom, co to takie zjazdy młodej kadry traktują jako świetną okazję do porywalizowania sobie z kolegami w najnowszą fifę na ps3 w pokoju i do podlansowania się nowymi jeansami od Armaniego.
|
Taka rzeczywistość. Gwiazdy chcą zarabiać coraz więcej, a żaden z obecnych piłkarzy grających w naszej lidze nie prezentuje nawet połowy tego, co pokazywał choćby Żurawski.
Edit: To "Gwiazdy" miało być oczywiście w cudzysłowie.