Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Jimi222
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
5744
18.11.2009, 02:15
rav
napisał(a):
Jest połowa z 80 mln zł, poprawiłem posta powyżej.
Salka szkolna na 5-6 tys. widzów..? Chyba w USA...
gdzie masz w stanach szkole z taka hala?
Jimi222
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jimi222
Znajdź inne posty napisane przez Jimi222