someone_TSW napisał(a):

Koło tygodnia już będzie... Gorączka też była przez kilka dni...
Ze specjalistą jest ten problem ze w moim mieście jest jeden i ustalic termin u niego to juz nie w tym roku...
|
Goraczka wskazuje na stan zapalny. Czesta biegunka, wymioty lub same nudności, ból brzucha może wskazywać na grypę żołądkową lub np. na zapalenie okrężnicy (jelita grubego) a to poważna sprawa - collitis ulcerosa, choroba leśniewskiego-crohna - to są choroby przewlekłe wymagające natychmiastowej hospitalizacji, opisane przez Ciebie objawy pasują idealnie. Jeżeli objawy od tygodnia nie ustępują, musisz pójść do swojego lekarza pierwszego kontaktu
po skierowanie do poradni gastrologicznej. Do poradni możesz pojechać (oczywiście lepiej najpierw zadzwonić) do większego najbliższego miasta. W poradniach krakowskich najwięcej jest osób z okolicznych miast/miasteczek.
Nie ufaj lekarzom piewszego kontaktu, częto mają mylne diagnozy.
Nie zwlekaj, to może być poważna sprawa, choć nie musi rzecz jasna czego Ci życze ale zdrowie ma się tylko jedno.