Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16524
Stary 17.11.2009, 20:47
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
W sprawie Moretto rozmawiałem w sobote z pewnym Portugalczykiem,
zatwardziałym fanem Benfici
żeby przytoczyc jego odpowiedźna pytanie jak go ocenia
musiałbym przytoczyc słowa powszechnie uważane za obelżywe
a najłagodniejszym było okreslenie że to gó#no nie bramkarz
Musiał im nieźle kilka meczów zawalic
Za takiego speca to ja podziękuje
A ja rozmawiałem z pewnym Polakiem, tez zatwardziałym kibicem.
Jak Jop wracał do Wisły, to chłop mówił że super player, doświadczony libero
a tak naprawde, to lewa noga od stołu ociosana drewnem.
A co do Moretto, to jest bramkarz który zrobi super parade, a potem puści klopsa pod noga.
Nam potrzeba bramkarza który ma umiejętności, powiedzmy takie nawet jak ma Pawełek, ale do tego
ma po swojej stronie szczeście.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując