bridgeburner napisał(a):

W sprawie Moretto rozmawiałem w sobote z pewnym Portugalczykiem,
zatwardziałym fanem Benfici
żeby przytoczyc jego odpowiedźna pytanie jak go ocenia
musiałbym przytoczyc słowa powszechnie uważane za obelżywe
a najłagodniejszym było okreslenie że to gó#no nie bramkarz
Musiał im nieźle kilka meczów zawalic
Za takiego speca to ja podziękuje
|
A ja rozmawiałem z pewnym Polakiem, tez zatwardziałym kibicem.
Jak Jop wracał do Wisły, to chłop mówił że super player, doświadczony libero
a tak naprawde, to lewa noga od stołu ociosana drewnem.
A co do Moretto, to jest bramkarz który zrobi super parade, a potem puści klopsa pod noga.
Nam potrzeba bramkarza który ma umiejętności, powiedzmy takie nawet jak ma Pawełek, ale do tego
ma po swojej stronie szczeście.