Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5740
Stary 17.11.2009, 20:36
rav napisał(a):Wyświetl post
Do czasu obrad RM trzeba zrobić wszystko, by przekonać radnych do tej inwestycji. Koronne argumenty:
- jest połowa środków (80 mln),
A czy to nie było przypadkiem 8mln Euro, skombinowane przez Urząd Marszałkowski...
160mln. za w sumie salkę szkolną, to dość dużo Z drugiej 16mln. Euro to też mało...
Odpowiedz cytując