|
10 lat temu jak Pan Cupiał inwestował w najlepszych zawodników w kraju spore jak na tamte czasy kwoty to z europejskich pucharów nie odpadaliśmy jeszcze w lipcu czy sierpniu jak teraz ale późną jesienią.Jak zaczeło się ściaganie zawodników za free to i pucharów szybciej odpadamy.A kiedyś potrafiliśmy Trabzonspor rozjechac 5-0.O takim wyniku teraz można tylko pomarzyc
|