Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1631
Stary 17.11.2009, 20:08
10 lat temu jak Pan Cupiał inwestował w najlepszych zawodników w kraju spore jak na tamte czasy kwoty to z europejskich pucharów nie odpadaliśmy jeszcze w lipcu czy sierpniu jak teraz ale późną jesienią.Jak zaczeło się ściaganie zawodników za free to i pucharów szybciej odpadamy.A kiedyś potrafiliśmy Trabzonspor rozjechac 5-0.O takim wyniku teraz można tylko pomarzyc
Odpowiedz cytując