MichauSzczu napisał(a):

|
Określ czas ile to trwa, ja mialem cos takiego przez jakis tydzien,no moze troche więcej, na poczatku lekkie necenie, potem wymioty, goraczka i przeszło. Najlepiej udaj się do specjalisty prywatnie.
|
Koło tygodnia już będzie... Gorączka też była przez kilka dni...
Ze specjalistą jest ten problem ze w moim mieście jest jeden i ustalic termin u niego to juz nie w tym roku...