Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1628
Stary 17.11.2009, 19:36
wiślak15 napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam sie z Tofikiem. Nie ma sensu zwalniac Skorży. A poza tym jaki trener (ktory moze przejsc do Wisły) wykonalby swoją prace lepiej od Skorży.
jaki trener wykonywalby swoja prace gorzej od Skorzy?

Cytat:
Trener i piłkarze.
Pamietaj ze w podziece ze Levadie to mamy w klubie trenera-managera.

Na podsumowanie poczekam do konca rundy ale absolutnie nic nie broni Skorzy NIC.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując