wiślak15 napisał(a):

|
Zgadzam sie z Tofikiem. Nie ma sensu zwalniac Skorży. A poza tym jaki trener (ktory moze przejsc do Wisły) wykonalby swoją prace lepiej od Skorży.
|
jaki trener wykonywalby swoja prace gorzej od Skorzy?
Pamietaj ze w podziece ze Levadie to mamy w klubie trenera-managera.
Na podsumowanie poczekam do konca rundy ale absolutnie nic nie broni Skorzy NIC.