Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16518
Stary 17.11.2009, 18:40
Z Bośni to chyba o Nurkovica Ci chodzi.

Alvarez tej zimy będzie mógł podpisać kontrakt obowiązujący od lata 2010.. nawet sobie nie wyobrażam że możemy go stracić...
Odpowiedz cytując