Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3139
Stary 17.11.2009, 18:18
Niebieski1920 napisał(a):Wyświetl post
Henio zarabial 100 tys zl miesiecznie w Zabrzu. Za rozwiazanie umowy tez pewnie cos dostal. Poza tym tam przewinelo sie chyba z 50 grajkow w ostatnich 3 latach, z czego z wiekszoscia rozwiazywano umowy a odszkodowania trzeba by;lo placic. Poza tym trasnfery Straka, gorawskiego, Pitrego czy Bonina spowodowaly, ze maja jedna wielka dziure w budzecie.

Mi tam ich nie zal. Wywyzszali sie nad reszta ekip z Slaska, jacy to oni nie sa bogaci itp itd. A teraz maja za swoje.
Wg tego źródła zarabiał 350 tys. euro (łącznie z premiami i dodatkami). W każdym razie był chyba najlepiej opłacanym (i najbardziej przepłaconym jak się okazało) trenerem w historii Ekstraklasy.

Inna sprawa to fakt, ze Kasperczak to trener, który potrzebuje czasu na zbudowanie drużyny. Nie jest typem ratownika, którego Górnik wtedy potrzebował.

Na Twoim i innych kibiców Ruchu miejscu nie pastwiłbym się tak nad Górnikiem, bo jakby nie było to oni mają teraz więcej kasy i są bliżsi budowy nowoczesnego stadionu niż Ruch, który bez większych inwestycji dłużej niż 1 sezon nie utrzyma się w czołówce ligi. Sytuacja szybko może się odwrócić na waszą niekorzyść.

Poza tym tak jak Barca potrzebuje Realu żeby nakręcać zainteresowanie swoją rywalizacją z tym klubem w Primera Division tak Ruch potrzebuje Górnika choćby nawet po to, żeby raz na rok rozgrywać WDŚ na Stadionie Śląskim i zgarniać kupę szmalu z biletów.
Ostatnio edytowane przez Raphael : 17.11.2009 o godz. 18:20.
Odpowiedz cytując