Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16512
Stary 17.11.2009, 18:01
nesta napisał(a):Wyświetl post
Powstaje pytanie co by zrobil Pawelek w meczu LM przy takiej publicznosci i presji jak np. w spotkaniu Benfica - Liverpool.
Pawełek grał przeciw Barcelonie na Santiago Bernabeu. O ile pamiętam - żadnego gola nie zawalił, a parę razy ratował nam skórę. Podobnie w rewanżu - tam w dodatku wybronił nam mecz.
Nie wiem czy może być większe obciążenie psychiczne dla bramkarza niż potencjalny wpiernicz na oczach kilkudziesięciu tysięcy kibiców (na stadionie) od drużyny kilka klas lepszej, gdy na stoperze masz Diaza, dla którego to pierwszy występ na tej pozycji.
Pawełek na pewno słaby psychicznie nie jest, inaczej już dawno by się załamał całą tą krytyką, jaka na niego spada.

A poza tym - co nas (w kontekście Wisły) obchodzą mecze LM?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując