Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16509
Stary 17.11.2009, 17:45
donecki napisał(a):Wyświetl post
Za pół roku M.Pawełkowi kończy się kontrakt i jeśli chcą na nim zarobić to muszą kupić kogoś w czasie tej zimy i go sprzedać.A jak nie to na następne puchary nie będziemy mieć żadnego bramkarza
jakie puchary? chyba na nastepne eliminacje do pucharow
Odpowiedz cytując