donecki napisał(a):

|
Za pół roku M.Pawełkowi kończy się kontrakt i jeśli chcą na nim zarobić to muszą kupić kogoś w czasie tej zimy i go sprzedać.A jak nie to na następne puchary nie będziemy mieć żadnego bramkarza
|
jakie puchary? chyba na nastepne eliminacje do pucharow