Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12438
Stary 17.11.2009, 17:30
U nas były te same opcje, rodzice wywalczyli studio telewizyjne, tam koło M1. I było naprawdę ok
Płaciliśmy bodaj 250zł (ale to było "kilka" lat temu). Tylko, że myśmy mieli studniówkę na ... 700os ...
Odpowiedz cytując