Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12437
Stary 17.11.2009, 17:16
Wielka prośba

Napiszcie, gdzie obchodziliscie swoją studniówkę. U mnie w szkole nauczycielki uparły się Muzeum Narodowego lub Niepołomic... cena też nie mała - 450zł. Macie pomysł na jakieś miejsce? Ktoś poleca inną miejscówke?
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując