Wyświetl pojedynczy post
maczomp
Junior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5101
Stary 17.11.2009, 15:59
co sądzicie o tym:


Torpedo - MVD 2 [zw] 2.30 ;]

no tylko że do tego meczu dałem jeszcze
Pardubice.. ;/
Ostatnio edytowane przez maczomp : 17.11.2009 o godz. 21:25.
Odpowiedz cytując