Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
maczomp
Junior Member
Od: 10.2007
Offline
#
5101
17.11.2009, 15:59
co
sądzicie o tym:
Torpedo -
MVD
2 [zw]
2.30 ;]
no tylko że do tego meczu dałem jeszcze
Pardubice.. ;/
Ostatnio edytowane przez maczomp : 17.11.2009 o godz. 21:25.
maczomp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maczomp
Znajdź inne posty napisane przez maczomp