Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
4203
17.11.2009, 15:38
przeciez Skorża chciał Smolarka ale jak sie dowiedział o zarobkach to stwierdził że konina w szatni nie będzie.. czyli puki Smolarek nie obnizy wymagan finansowych to szans za zatrudnienie w Wiśle nie ma
Luk4s
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk4s
Znajdź inne posty napisane przez Luk4s